Katalog stron

Strony informatyczne

Sylwia Hofman Pracownia rozwoju osobistego i psychoterapii

Już dzisiaj skorzystaj z najwyzszej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są olbrzymim doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak również doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na wysokim poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) jak również dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Jednocześnie pragnąc trafić do ogromnego grona osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Śnieżnobiały uśmiech to marzenie każdej Pani i Pana. Dlatego też powinniśmy troszczyć się o zęby codziennie. Nie możemy zapominać o cyklicznym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz stomatolog przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje stosowaną kurację. Mogą być wykonane licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Właśnie dlatego musimy dbać swoje uzębienie codziennie i już jako dziecko. Warto powiedzieć, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to trzeba dbać o zęby, aby wizyta u lekarza kończyła się jedynie przeglądem. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przeglądu swoich zębów.

 • Depresja Test

  Jednym z najpoważniejszych problemów dzisiejszych czasów jest to, że bardzo wielu ludzi cierpi na depresję. Nawet się mówi, iż depresja to choroba cywilizacyjna. Jednakże nasza cywilizacja to również dużo zalet - zatem znakomitą większość chorób można zwalczyć. Nie inaczej jest, jeżeli w grę wchodzi depresja. Wystarczy udać się do psychiatry, który w trakcie swojej pracy leczył bardzo wielu chorych, a więc zapewne posiada wymagane umiejętności i potrzebne doświadczenie. Jak więc widać, depresja jak najbardziej może zostać wyleczona. Należy jednakże o to zadbać.

  data: 30.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Jak pokonać tremę

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema , jaka pojawia się u osób, które mają publiczne występy. Podejmujemy współpracę z artystami rozwijającymi swoje zdolności zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem dążymy na szczyt. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości pełnego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla własnego rozwoju i najefektywniejszego działania we współczesnym świecie zdolnych artystów w różnym wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi aktorów i muzyków prowadząc warsztaty grupowe.

  data: 20.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Porady psychologa onlinePsycholog Walbrzych

  Psychoterapeuta i logopeda to fachowcy jakich znajdą Państwo na opisywanej tu witrynie. Jest to witryna internetowa, która przedstawia propozycję Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Siedziba poradni mieści się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Oferta poradni skierowana jest jednak nie tylko do mieszkańców Wałbrzycha, lecz również osób mieszkających w pozostałych miejscowościach, na terenie całego kraju. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W ofercie jest na przykład szkoła dla rodziców dzieci z ADHD. Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to właściwe wyjście dla osób poszukujących logopedy jak również psychoterapeuty.

  data: 30.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny