Katalog stron

Strony informatyczne

Wyniki wyszukiwania ze słowem kluczowym "plakat"

 • Drukarnia

  Nowoczesna technicznie drukarnia cyfrowa, zapewnia szeroki wachlarz usług. Począwszy od wizytówek jednostronnych poprzez naklejki papierowe a zakończając na A3. Wspaniała postać usług jest możliwa z racji faktu, że wykorzystujemy jedynie druk cyfrowy. Ze świadczonych usług skorzystało aktualnie różnych działalności, i wiele osób prywatnych. Każdy kontrahent może liczyć na profesjonalną obsługę i wsparcie. Nasza działalność jest już Od 1994 roku i w tym czasie nieustannie zwiększamy ilość naszych usług. Dajemy regularne zniżki dla nowych użytkowników, np: wizytówki kolor 8zł, ulotka promocyjna w kolorze 116zł 200 sztuk czy zdjęcia magnetyczne za jedyne 6zł. Wejdź na witrynę www.d-print.pl i zobacz kompletną propozycję usług który świadczy nasza drukarnia.
 • druk

  Marketing to jeden z kluczowych sposobów aby pozyskać klientów.z tego też powodu mnóstwo podmiotów decyduje się na druk najróżniejszych ulotek i innych materiałów promocyjnych.Znakomitą formą marketingu są banery.Chcielibyśmy by zdanie roll up gdańsk kojarzyło się z nami. W związku z postępem reklamy, coraz większa liczba firm skłania się do eksperymentów, takich jak chociażby oklejanie aut, które automatycznie stają się mobilną powierzchnią reklamową.Niesłabnącym zainteresowaniem reklamodawców cieszy się także reklama świetlna.Aby wyróżnić siedzibę firmy, można wykorzystać kasetony.Występują w różnych opcjach: jednostronne, dwustronne, podświetlane itp. Istnieje także bardzo szeroka gama rozmiarów ów nośnika reklamowego.Ostatnią sprawą wartą polecenia jest reklama przenośna, której kapitalnym przykładem jest tak zwany roll up. Ten wariant naprawdę dobrze sprawdza się np. na różnego typu rynkach.
  Kategorie:
  Firmy » Marketing i reklama
  Firmy wg branż » Marketing i Reklama
  Internet i komputery » Grafika

  data: 22.03.2012 | adres: http://reklamas.pl | słowa kluczowe: reklamy reklama świetlna kasetony plakaty | czytaj więcej »

spis katalogów | pozycjonowanie | dodawarka do katalogów | pozycjonowanie
Strony:

Katalog Informatyczny